DÜNYANIN TÜM ENDÜSTRİYEL YAĞ VE GRESLERİNİN TEMİNİ…

Tüm Bu  Yağlar  İçin  Bizi  Arayabilirsiniz ?

Molykote Gres Yağları,Shell Gres Yağları,Mobil Gres Yağları,Bp Gres Yağları,Castrol Gres Yağları,Petrol Ofisi Gres Yağları,Weicon Gres Yağları,Genaxoil Gres Yağları,OKS Gres Yağları,Fuchs Gres Yağları,Moly Gres Yağları,Agip Gres Yağları,Eralube Gres Yağları,Klüber Gres Yağları,Opet Gres Yağları,Genaxoil Hidrolik Yağları,Shell Hidrolik Yağ,Lucoil Hidrolik Yağ,

Devamını Oku

YAĞLAMA MEKANİZMASI NASIL ÇALIŞIR ?

Yağlama Mekanizması

Metal işleme operasyonlarında kullanılan kesme-taşlama ürünlerinde çalışma şartlarının gereksinimlerine  göre aşağıdaki yağlayıcılık mekanizmalarından biri veya b

irkaçı aynı anda kullanılabilir.

BOR YAĞLARI TEMİZLENMESİ – DEĞİŞİMİ NASIL YAPILMALIDIR ?

Emülsiyonların Hazırlanması ve Değiştirilmesi

  • Emülsiyonu hazırlamadan önce emülsiyon tankının ve makina aksamının fiziksel ve biyolojik olarak temizlenmiş olmasından emin olunmalıdır.
  • Operasyona göre tespit edilmiş konsantrasyonu elde etmek için gerekli yağ miktarı ayrı bir kapta mükemmel bir şekilde  suyla karıştırıldıktan sonra emülsiyon tankına ilave edilmelidir.
  • Karıştırma sırasında yağ suya ilave edilmeli,su  yağa ilave edilmemelidir.
  • İlave sırasında karıştırma devam etmelidir. Devamını Oku

MACKEREL MS – YÜKSEK PERFORMANSLI CNC BOR YAĞIMIZ

ÜRÜNÜMÜZ  HER  GEÇEN  GÜN ÜSTÜN  PERFORMANSI  İLE İSTANBUL GENELİNDE  YAYGIN  BİR  ŞEKİLDE  KULLANILMAYA  DEVAM  EDİYOR.

YÜKSEK PERFORMANSLI CNC BOR YAĞI

MACKEREL MS – YARI SENTETİK METAL İŞLEME SIVISI

TÜRKİYEDE  KENDİNE HAS ÜRÜN  PROFİLİ İLE ÖZEL BİR  YERİ  OLAN  PETROYAĞ  FİRMASININ  ÜRETTİĞİ  VE  TÜM  TÜRKİYE  GENELİNDE SATIŞ  VE  DAĞITIMI FİRMAMIZ TARAFINDAN  YAPILAN  BİR  ÜRÜNDÜR.

TANITIM VE  NUMUNE  TALEPLERİ İÇİN

info@cozumpetrol.com

adresine mesaj  atabilirsini

İZO YAĞ – ENJEKTÖR KALİBRASYON SIVISI

CRAB 4113

Açıklama

CRAB 4113 dizel enjeksiyon pompalarının ISO 4113-CV-AW standardına uygun olarak test edilmesi için tasarlanmış düşük viskoziteli ve mineral yağ içerikli bir üründür.
Özellik&
Avantajlar
• Mükemmel korozyon ve aşınma direnci sağlar.
• Yüksek oksidasyon kararlılığına sahiptir.
• Köpük oluşumuna karşı dirençlidir. Devamını Oku

Klüber Ürünleri

TÜM KLUBER  ÜRÜNLERİNİ  EN  İYİ  FİYATLARLA VEREBİLRİZ.. Greases for valves and fittings UNISILKON L 200 UNISILKON L 250 L UNISILKON L 641 UNISILKON NCA 3001 Klübersynth UH 1 64-2403 Klüberplex BE 31-502 NOSOL GBY 2 Klüberlub BVH 71-461 OXIGENOEX series Klüberalfa YV 93-302 SYNTHESO GLEP 1 BARRIERTA L 55/2 Sealing and lubricating grease Klüberplex BE […]