GEÇMİŞ

Çözüm Petrokimya  Endüstriyel Yağlar olarak Firmamız sektörde yaklaşık 25 yıllık sektör tecrübesi olan uzman ekibi  ile  her  türlü endüstriyel yağ  ve  gresler konusunda kullanıcılara  danışmanlık  ederek alternatifler oluşturmak için 2007 yılında kurulmuştur.

BUGÜN

Firmamız endüstriyel yağ sektöründe  sahip  olduğu engin tecrübeleri ve güvenilir kurumsal  kimliği  ile sektörün önde  gelen  firmaları için ideal  bir  partner olma özelliğini kazanmıştır. Kendine has özel bir ürün  portföyü oluşturarak kendi pazarını kendi  yaratan  ülkemizin yükselen değeri Petroyağ  İstanbul Bölgesi  çalışmaları  için  firmamızı  partner  olarak seçmiştir. Aynı şekilde firmamız  yine  Petroyağ  firmasının  Türkiye  distribütörlüğünü  yaptığı , bakır tel çekme yağları  konusunda Dünya  lideri olan  Metalube  firmasının tüm Türkiye  dahilinde satış ve teknik servis çalışmalarını üstlenmiştir. Firmamız ürün portföyünü metal işlem ürünleri konusunda çok önemli dünya  referansları olan Teklube  firması distribütörlüğü  ve yine özel  gres ve  yağlayıcılar konusunda yaklaşık yüzyıllık tecrübesi olan Molyslip firması ürünleri ile tüm endüstriyel uygulamalara hitap edecek şekilde geliştirmiştir.

GELECEK

Firmamız uzman ekibi ve yerli  yabancı partnerleri  ile , gelişen teknoloji ile paralel olarak değişen üretim proseslerinin farklılaşan yağlama gereksinimlerini karşılamak için dinamik yapısıyla ürün portföyünü sürekli güncelleyecek ve en son teknoloji yağlama ürünlerini tamamen müşteri odaklı anlayışıyla, çevre ve insan sağlığı kriterleri çerçevesinde   sanayimizin kullanımına sunmaya devam edecektir.