MORGOIL SERİSİ

MORGOIL® Serisi yağlar, Primetals Technologies tarafından imal edilen hadde makinelerindeki kaymalı yatakların yağlanması için özel olarak tasarlanmış ağır hizmet sirkülasyon yağları ailesidir. Bu yağlar, özellikle hadde destek merdane yatakları gibi su kirlenmesine maruz kalan sistemlerde etkilidir.  Ek olarak, MORGOIL Serisi yağlar Morgan’ın “süper sudan ayrışma” gelişmiş yağ spesifikasyonunu karşılar.

MORGOIL® Serisi yağların Primetals Technologies ekipmanındaki güçlü performans başarı sicili, şiddetli su ile kirlenme koşullarında bile mükemmel su ayrışması sağlayan dengeli formülasyonlarına dayanır.  Bu yağ serisinin formülasyonları ayrıca metal yüzeyleri pasa ve korozyona karşı korurken oksidasyon ve termal bozulmaya karşı mükemmel direnç sağlar. MORGOIL Serisi yağların yüksek viskozite indeksleri, yüksek sıcaklıklarda bile kalın film hidrodinamik yağlama sağlar.

MORGOIL® Serisi yağlar emülsiyon ve tortu oluşumuna direnç göstererek sirkülasyon sistemlerinin temiz kalmasına ve filtre yüklenmesinin azaltılmasına yardımcı olur. Katı kirleticiler kolayca ayrılarak santrifüj, filtreleme veya çökme yöntemleriyle yüksek yağ temizlik seviyelerinin korunmasını sağlar. MORGOIL Serisi yağlar, hem tek hem de çift tanklı sirkülasyon sistemleri için tavsiye edilir.

MORGOIL ® Serisi yağları, kanıtlanmış performansı sayesinde dünyadaki Primetals Technologies ekipman sahiplerinin birincil tercihi olan Mobil Vacuoline 100 serisi yağlarda bulunan teknolojiyi kullanmaktadır.  MORGOIL® Serisi, Primetals Technologies tarafından haddehane ekipmanları için birinci öneridir ve Mobil ve Primetal Technologies tarafından sunulan ortak uzmanlık ve saha teknik hizmetleri ile desteklenir.